די, תמשיכו…

והנה עדכון מהשטח… במסגרת להתאמן על “הכסא הנשי” בכל הזדמנות, גיליתי שהקטע של להיות בכסא הנשי עובד מצויין גם עם אקסים. הצלחתי היום להימנע מקונפליקט ״ידוע מראש״ לכאורה עם האקס (הוא התחיל!) בצורה נשית!
הקטע היפה היה, שלמרות שלרגע קט הייתי קצת עצמי בחזרה (בכל זאת יש גבול) קלטתי שתמיד אפשר לחזור למקום הנשי שלי וסיימתי את התכתובת בסמס נשי למהדרין בברכת ורוד עם נקודות סגולות עולה סופש נעים.

יובל, 32, פסיכולוגית ארגונית

פגשתי את תומר קורון אחרי ששמעתי אותו מדבר ברדיו, אהבתי את תוכן השיחה כאשר גבי גזית ראיין אותו ומיד התקשרתי. ישבתי מול תומר, סיפרתי לו את סיפורי ואת בעיותיי והוא מיד קרא את התמונה וערך ניתוח מהיר. תומר נתן לי את הכלים, הבנתי את טעויותיי. בהמלצתו קראתי מספר ספרים שעזרו לי להבין הרבה יותר טוב את מצבי, לאחר מכן הושלמה התמונה כולה גם בעזרת תרגילים. לסיכום אומר שזאת הייתה חוויה נעימה ומפרה, לקחתי והטמעתי המון, והמידע שדליתי מתומר ילווה אותי בהמשך חיי הזוגיים. אשמח להשתמש בשירותיו של תומר גם בעתיד, כי יש עוד כ”כ הרבה מה ללמוד ממנו, ועדיין מבחינתי עוד לא נאמרה המילה האחרונה.

אורנה, 48, מאפרת אומנותית

התהליך האישי שלי עם תומר החל כשזוג חברים שלי המליצו לי על מאמן אישי בעל רזומה מרשים, בחור אינטליגנטי וכריזמטי והבטיחו לי כי זה ה- תהליך בה’ הידיעה שאני זקוקה לו כרגע ושיפתור לי את כל בעיותיי או שלפחות יקהה את כל בעיותיי בתחום האישי והזוגי. למען האמת, הייתי סקפטית בהתחלה, ביקשתי את הטלפון של תומר ואמרתי שבמידה ואהיה מעוניינת אצור קשר. אך החברים התעקשו ואמרו: “לא, הוא ייצור איתך קשר…” ובדיעבד, הבנתי שזו הדרך הכי נכונה ליצור קשר עם המטופלים. בשיחתי הראשונה עם תומר, הייתי מוקסמת, מורשמת ולמעשה הוא הוביל את השיחה. לא שיתפתי הרבה בשיחה הראשונה, אך הבנתי מהר מאוד שלתומר יש הרבה ידע בנושא, המון ניסיון ובעיקר כריזמה ורצון לעזור. נפגשנו בבית קפה בגבעתיים שבוע לאחר מכן, מצאתי אוזן קשבת ובעיקר אדם מקסים, רהוט, שיידע בדיוק מהן בעיותיי והכי חשוב כבר תכנן מהלכים ומערכי שיעור למפגשים הבאים. התהליך עם תומר ערך כ-7 חודשים, בין 3-4 מפגשים לחודש. במהלך התהליך למדתי להכיר את ה”אני העצמי” שלי, את מטרותיי ויעדיי בחיים, שיניתי גישה מ”אני קורבן” ל”אחריות אישית”, הבנה שהגורל שלי נתון בידיי ולא בידי אף גורם אחר (אמונה שהאמנתי בה עד התהליך עם תומר), למדתי מה זו זוגיות ומה עומד מאחוריי ה”מוח הגברי”, תהליכים שעוברים במוחו של גבר, שאף אישה לא מבינה, אלא אם היא ממש אבל ממש מוכשרת (או במקרה שלי אם שמעה על כך ממקור ראשון קרי, תומר שגם מלמד גברים ומבין בדיוק כיצד המוח הגברי פועל), קראתי המון ספרות בנושא, תרגלתי ובעיקר, התחברתי ל”אני העצמי” שלי. לסיום, התהליך עם תומר היה מאוד מאיר עיניים, חוויה שלא אשכח בחיים, חוויה שאני שמחה ומוקירה שזכיתי לעבור וממליצה בחום לכל אחת ואחד.
טלי, 25, סטודנטית למדעי ההתנהגות 

היי תומר. אם גירדו לך הידיים העת האחרונה ,אולי זה כי העליתי את שמך בכמה הזדמנויות… בין חברות.. ואף סיפרתי לגבר בחבורה אודותיך.. אני “מנסה” ויוצאת עם מישהו ו”מאפשרת” לו להיות הצייד.. ויש דברים יפים בקשר… החיזורים, הטלפונים..ו….. טוב לא רוצה לגרום לצג שלי להסמיק.. בהחלט דבריך נחרטות וההתנהלות שלי אחרת הפעם מול גבר פוטנציאלי (לבשתי שמלה בכל הפגישות וזה בהחלט מוציא ממני משהו נשי ורך יותר) אני מרגישה שאני עושה עבודה ונכנסת לאים-אים-אמא של הפחדים שלי ומתעמתת עם השדונים שצפים וזה לא פשוט!!

נחמה, 45, גרפיקאית

תומר, בחן ובחיוך אפשרת לי להיפתח בנושאים הכי קשים ואינטימיים. במקצועיות ובסבלנות רבה לימדת אותי שפה נוספת, “זו שכולנו” הכנסנו לנו לראש שמעולם לא נלמד, כי… גברים ממאדים ונשים מנוגה. וממש לא כך…זה פשוט!! זה אפשרי!! אז לכל אלו שעדיין פתוחים ללמוד ולהפנים אני ממליצה בחום תלמדו את השפה שלנו הנשים, כי אני זכיתי ללמוד את שפתכם הגברים, ולהבין את הניואנסים “הקטנים”. וכך להגיע לרגעים הגדולים.

לילך, 49, מפתחת מערכות מחשב

אני חושבת שהנשיות פרצה יותר החוצה כי היה לה קל יותר פתאום. גם ברמה החיצונית, וברמה פנימית – נהיה יותר שקט בראש, היכן שלפני כן היו הרבה רעשים והפרעות ברקע. זה עשה סדר.

רעות, 32, פרסומאית

הבנה של איך הצד השני מתנהל (פחות או יותר) מה שהסדנה תרמה ונתנה לי זה כלים רלוונטים בריל-טיים, אם זה בהתנהלות שלי באתר היכויות, אם זה בשיחה 1 על 1 עם בן זוג, אם זה בדייט. ברור לי שעליי להתנהל כאישה ולא לשבת בכיסא הזכרי.

ריקי, 47, מורה לאמנות

האנלוגיה לעולם הריקוד עזרה לי מאוד. זה טיפ שמסכם בתוכו את כל מהות הפעולה ואני כבר רואה ביום יום שהוא משפר לי את התקשורת עם הגברים.

ענבל, 28, מאמנת כושר